Tehnician Mentenanta

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

 Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, o companie de prestigiu din industria alimentara, 2 candidati pentru pozitia de Tehnician Mentenanta.

Responsabilitati:
  • Supravegherea in permanenta a functionarii echipamentelor si a instalatiilor existente si preintampinarea eventualelor defecte;
  • Verificarea zilnica a starii utilajelor, echipamentelor si instalatiilor din zona sa de atributii;
  • Respectă procedurile/instrucțiunile de lucru pentru folosirea mașinilor și echipamentelor care se află în aria de responsabilitate
  • Monitorizează utilajele din zona de ambalare și detectează posibile neconformități
  • Executa activitatile si operatiile prevazute in programele de intretinere ale utilajelor, echipamentelor si instalatiilor;
  • Responsabil cu mentenanța autonomă la echipamentele cu care lucrează
    Cerinte
  • Absolvent studii medii / scoală profesională  (de preferat profil tehnic – mecanic, electric, electromecanic sau electronic)
  • Experientă dovedita intr-o pozitie similară, in domeniul productiei alimentare- prezinta avantaj
  • Cunoștințe despre operarea si întreținerea utilajelor
  • Persoană responsabilă, organizată, serioasă
  • Capacitate de invatare rapidă, atentie la detalii
  • Bune abilităti de comunicare si relationare în echipă
        Beneficii:
  • Contract incheiat pe perioada nedeterminata;
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Decontarea transportului;
  • Bonusuri
  • Prime Paste/ Craciun/ vacanta;
  • Abonament medical;
  • Program de lucru in 2 schimburi Luni - Vineri;

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 25 nov. 2021 Reactualizat 23 dec. 2021 Expiră 25 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos