Publicat 14 Feb 2019 | Reactualizat 14 Mar 2019 | Expiră 17 Mar 2019

Tehnician Mentenanta Sebes

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Minim 2-3 ani experienta in instalatii si echipamente electrice
• Domiciliul in zona Sebes, Alba-Iulia, Orastie, Sibiu
• Studii tehnice
• Cunostinte medii de limba engleza
• Pachet Office (Word, Excel) - nivel mediu
• Permis de conducere categoria B
• Experienta in instalatii electrice, UPS, generatoare, climatizare– reprezinta un avantaj
• Acreditare ANRE tip IIB - reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

• Monitorizarea functionarii echipamentelor de infrastructura ale salilor tehnice ale clientului: instalatii electrice, UPS, Generatoare, Baterii VRLA, climatizare, etc.
• Monitorizare SCADA Data Centere
• Efectuarea inspectiilor zilnice, constatatari, stabilirea diagnosticului
• Interventii si reparatii echipamente si instalatii
• Insotirea si ghidarea echipelor de interventie specializate pe durata desfasurarii lucrarilor
• Instalari echipamente noi sau de inlocuire
• Instalare si service echipamente (UPS, baterii, Generatoare) si executie lucrari de instalatii electrice in functie de proiectele Tema Energy
• Interventii in locatii tip Data Center sau spatii tehnice in functie de solicitarea Manager-ului de Service al Tema Energy
• Disponibilitate interventii de urgenta 24/24h, inclusiv in weekend si de sarbatori.

BENEFICII
• pachet salarial motivant
• telefon mobil
• mediu de lucru placut
• oportunitati de promovare in functie de evolutie si de competente.
• decontare combustibil
• se platesc orele suplimentare si interventiile

Tema Energy este unul dintre cei mai cunoscuti integratori de Data Centere, Data Centere Mobile si sisteme de Power Back-up, si un furnizor bine cunoscut de echipamente de electro-alimentare de siguranta: UPS-uri, Generatoare, Baterii, Redresori.
In domeniul de activitate al companiei mai intra climatizarea profesionala, sisteme de detectie-stingere incendii, instalatiile electrice si serviciile de Facility Management.
Tema Energy are sediul central in Bucuresti si este o companie antreprenoriala cu actionariat privat romanesc.
Echipa noastra este formata din 40 de tineri profesionisti, ambitiosi si determinati, iar impreuna reusim sa fim una dintre cele mai performante companii din domeniu.
Pentru mai multe informatii despre noi, viziteaza site-ul nostru, www.tema-energy.ro .

Expirat
Tehnician Mentenanta Sebes  -  SC TEMA ENERGY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles