Publicat 10 Ian 2019 | Reactualizat 09 Feb 2019 | Expiră 10 Feb 2019

Tehnician mentenanta masini CNC (electromecanic)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii sau superioare de specialitate (electronică, electrotehnică);
  • Experiență în domeniu – minim 2 ani;
  • Cunoștințe în domeniul electric, electronic, mecanic și hidraulic;
  • Seriozitate, atent la detalii și cu simt organizatoric;
  • Dinamic, gândire analitica;
  • Spirit de inițiativă, confidențialitate;
  • Disponibilitate de a lucra în schimburi;
  • Lucrul in echipa , profesionalism;
  • Cunoștințe utilizare PC – reprezintă un avantaj;

Descrierea jobului

  • Urmărește buna funcționare a mașinilor, utilajelor și instalațiilor;
  • Execută intervenții directe la repararea echipamentelor electrice, mecanice; hidraulice, pneumatice;
  • Răspunde de activitatea compartimentului de “Crash Maintenance” (Întreținere Operativa) din cadrul departamentului;
  • Răspunde de starea tehnică a utilajelor și instalațiilor;
  • Execută lucrări de întreținere preventivă / predictivă conform instrucțiunilor;
  • Analizează cauzele defecțiunilor propunând acțiuni preventive/predictive.

BMT Group este o companie internațională industrială cu capital belgian și are 5 divizii.

BMT Aerospace este una din ele fiind specializată în dezvoltarea și producția de roți dințate de precizie, transmisii și elemente de acționare pentru industria aerospațială.

Divizia BMT Aerospace este ferm axată pe creșterea internațională fiind activa în 3 locații: SUA, România și Belgia, cu un portofoliu impresionant de clienți, cum ar fi Boeing, Airbus, Bombardier, Asco si Rolls Royce.

Misiunea noastră este de a rămâne lider de piață lucrând doar cu produse de cea mai înaltă calitate, prin menținerea relațiilor pe termen lung cu partenerii și prin angajamentul autentic față de proiectele clienților.

Expirat
Tehnician mentenanta masini CNC (electromecanic)  -  BMT AEROSPACE ROMANIA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles