Tehnician mentenanta/Electromecanic intretinere si reparatii

DeLonghi Salonta - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
Studii medii profil tehnic (liceu/scoala profesionala);
Cunostinte de electrica, senzoristica, pneumatica, mecanica.
Experienta pe un post de tehnician mentenanta (electromecanic, electrician, mecatronist);
Disponibilitate de lucru in schimburi;
Capacitate de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Intretine echipamentele de productie din perimetrul alocat;
Repara defectele aparute la utilajele de natura electrica, electronica, pneumatica, hidraulica si mecanica;
Efectueaza mentenanta preventiva la echipamente;
Monitorizeaza defectele aparute pe fiecare utilaj din aria de productie, pentru modificarea si imbunatatirea parametrilor de functionare a masinilor cu scopul cresterii / mentinerii productivitatii si calitatii.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv in functie de experienta si cunostinte;
Tichete de masă de 20 lei/zi;
Transport asigurat;
Bonus de performanță;
Posibilitatea de achizionare produse DeLonghi la preturi preferentiale;
Programe de dezvoltare personală si oportunitati de promovare interna.

​Locatie: Mădăras (Bihor)

Compania De’Longhi a fost fondata in anul 1902 ca un mic atelier de productie si s-a extins in timp pentru a include toate categoriile de electrocasnice mici. Grupul De'Longhi este lider mondial in productia de electrocasnice din diverse domenii printre care: domeniul prepararii cafelei, industriei alimentare, al ingrijirii locuintei si domeniul aparatelor de aer conditionat. In total, De’Longhi opereaza 6 fabrici de productie si peste 33 de filiale internationale care sprijina vanzarile in peste 120 de tari din intreaga lume. In Romania suntem prezenti prin cele doua fabrici din Cluj (Jucu) si Bihor (Madaras), unde peste 3.600 angajati ne desfasuram activitatea si ne concentram pe inovarea si realizarea de electrocasnice de inalta calitate. Vino sa faci parte din echipa noastra!

“Fiecare experienta De’Longhi vine cu ceva special”

Publicat 9 nov. 2021 Reactualizat 9 dec. 2021 Expiră 9 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos