Tehnician mentenanta ascensoare

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane recruteaza, pentru unul din clientii sai, companie multinationala cu vechime de peste 30 de ani in productia de ascensoare si scari rulante Tehnician Mentenanta Ascensoare in Bucuresti.

Responsibilities:

-       Efectuarea intretinerii periodice preventive a ascensoarelor

-       Interventii in caz de urgenta pentru evacuarea persoanelor blocate in cabina ascensorului in conditii de siguranta.

-       Interventii pentru solutionarea deranjamentelor

-       Identificarea defectelor ascensoarelor, contactarea persoanelor responsabile si obtinerea aprobarilor pentru remedierea acestora

Cresterea satisfactiei clientului oferind servicii de calitate si asigurand o

comunicare continua, proactiva si precisa;

Candidate Profile:

-       Studii in domeniul electric/electromecanica sau de montator, reglor, depanator ascensoare

-       Carnet de conducere categoria B

-       Experienta de minim 1 an in domeniul electromecanic/ electrotehnic/ electric

-       Abilitati de comunicare

Beneficii:

-       Contract de munca pe perioada nedeterminata (3 luni de proba)

-       Tichete de masa 12 Ron/zi lucrata

-       Al 13-lea salariu

-       Bonusuri de performanta

-       Program de lucru L-V 8h

-       Ore suplimentare platite conform legislatiei

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022