Tehnician Mecanic Slot Machine

Stanleybet - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Esti o persoana meticuloasa si organizata;
- Ai cunostinte tehnice;
- Ai cunostinte de baza MS-Office;
- Ai permis de conducere;
- Ai disponibilitate pentru deplasari in tara;
- Iti doresti sa inveti lucruri noi si sa le oferi suport celorlalti;

Te asteptam in Echipa Stanleybet!

Descrierea jobului

Ce face un tehnician?

- Intretinere, depanare, reparare echipamente electronice, placi baza, etc., pentru aparate de jocuri electronice:
- Instalare, dezinstalare aparate de jocuri electronice;
- Verificare lucrări realizate și remediere deficiențe pe aparate de tip slots machine în săli de jocuri, săli de pariuri sportive.

Beneficii:

- salariu fix, tichete de masa, diurne;
- perioada de integrare/training platita;
- contract de munca perioada nedeterminata;
- pachet servicii medicale clinica privata.

Cine suntem noi? Suntem unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata locala a jocurilor de noroc. In acest moment, suntem prezenti atat in retail, in peste 300 de agentii, cat si in online pe site-ul www.stanleybet.ro Ne ghidam intreaga activitate in baza a trei piloni principali: clienti, inovatie si produse de inalta calitate. Stanleybet in Romania, parte a grupului Game World, numara peste 1200 de angajati care gandesc, lucreaza si actioneaza in linie cu nevoile clientilor.

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022