Gratis

Tehnician IT / Inginer IT

S.C. IT&C DOCKTOR LAPTOP S.R.L.

Candidatul Ideal

Experienta in domeniul IT Hardware & Software;
Cunostinte retelistica - instalare si configurare;
Cunostinte utilizare/instalare imprimante;
Cunostinte de limba engleza tehnica/carti de service;
Persoana cu inclinatii tehnice;
Capacitatea de a lucra independent si in echipa;
Relationare eficienta cu angajatii din imediata subordonare, in vederea respectarii regulamentului tehnic intern;
Capacitatea de autoperfectionare si de valorificare a experientei dobandite;
Permis conducere categoria B

Descrierea jobului

Configurarea si mentenanta sistemelor laptop/desktop
Setarea si mentenanta echipamentelor multifunctionale ( copiatoare, imprimante, reincarcari cartuse doar daca e nevoie etc.)
Gestionarea si mentenanta a echipamentului si retelei de calculatoare: calculatoare si laptopuri (curatare,depanare,upgrade).
Aprovizionarea cu produse tehnice si de alta natura, in vederea bunei desfasurari a activitatii;

Oferta noastra:
SALARIU 3000-6000 lei in functie de experienta.
Dezvoltarea profesionala extinsa, intr-un mediu de lucru dinamic, cu echipa tanara in permanenta dezvoltare.

Dezvoltarea profesionala extinsa, intr-un mediu de lucru dinamic, cu echipa tanara in permanenta dezvoltare;
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024