Gratis

Sisteme de securitate, Tehnician IT

BLACK CUBE CONSULTING S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam un coleg/ o colega in cadrul departamentului tehnic pentru pozitia de technician sisteme de securitate, cu diploma de bacalaureat / atestat si experienta in domeniu ( efractie, supraveghere video, detectie incendiu, control acces, etc). Oferim un mediu de lucru placut, unde personalul este remunerat in functie de competente si implicare, iar angajatii sunt considerati resurse si nu doar forta bruta de munca.

• Studii in domeniul tehnic
• Curs de specializare in domeniul sistemelor de securitate reprezinta un avantaj
• Eligibilitate pentru avizare IPJ (cazier judiciar fara antecedente penale)
• Experienta in instalarea / punerea in functiune / intretinerea sistemelor de securitate
• Cunoștințe de programare sisteme DSC, Paradox, Hikvision, Dahua, ZK Acces, etc. reprezinta un avantaj
• Permis auto cat B, cu experienta
• Persoana energica, proactiva, amabila, eficienta, cu gandire pozitiva

Descrierea jobului

• Realizarea lucrarilor de cablare, punere in functiune, intretinere si service a sistemelor de securitate, sisteme de detectie a incendiului);
• Deplasarea la sediul clientului, pentru interventii de service si mentenanta, in urma solicitarii acestora sau asigurarea asistentei tehnice telefonic;
• Intocmirea documentatiei necesara fiecarei interventii pentru o cat mai buna gestionare si remediere a defectiunii (fisa de interventie/fisa de intrare in service/proces verbal de predare primire);
• Gestionarea interventiilor in functie de gradul de prioritate, stabilit de managerul direct, astfel incat sa se indeplineasca atributiile stabilite pentru ziua respectiva, alegandu-se traseul optim pentru indeplinirea lor.

Descrierea companiei

Integrator de sisteme de securitate.
Suport IT.
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Mai 2024