Publicat 07 Ian 2019 | Reactualizat 18 Ian 2019 | Expiră 06 Feb 2019

Tehnician Intretinere Sediu - Otopeni

1 post

Candidatul ideal

VA RUGAM SA CITITI SI SA EVALUATI ATENT CERINTELE SI JOBUL SI APLICATI CU INCREDERE IN CAZUL IN CARE CORESPUND OBIECTIVELOR SI COMPETENTELOR DVS (pe romaneste: aplicati doar daca puteti, vreti si mai ales v-ar PLACEA sa faceti 8 ore pe zi si uneori mai mult, activitatile care sunt enumerate mai jos).

ATENTIE !!!
1. Job-ul este in OTOPENI, in vecinatatea aeroportului,
2. Job-ul este promovat in mai multe localitati din Romania, pentru persoanele interesate de o RELOCARE in BUCURESTI / OTOPENI.
OFERIM urmatorul pachet de relocare, in incinta unui complex rezidential, in apropierea aeroportului, astfel:
- camera cu baie comuna (1 baie la 2 camere) - 100 lei / luna.
La cheltuielile de chirie se adauga utilitatile in functie de consumul lunar.

PROGRAM DE LUCRU: L-V, 8h/zi (1h pauza de masa), 08:30-17:30.

La cerintele de mai jos, putem oferi din toata inima:
SALARIUL: 2000 lei net / luna.

Viitorul coleg va face parte din echipa departamentului Administrativ-Logistic, subordonandu-se direct Administratorului cladirii.

Descrierea jobului

- Detine permis de conducere cel putin cat. B (OBLIGATORIU);
- Este intreprinzator - ii place sa mestereasca;
- Este deseori numit " Gospodarul casei";
- Rezolva rapid si eficient orice problema;
- Este proactiv: nu asteapta, ci face;
- Are spirit de echipa: stie ce inseamna sa te poti baza pe cineva si cineva sa se poata baza pe tine.

Pe scurt si pe romaneste:
- Istet si descurcaret;
- Cineva FOARTE organizat si ordonat;
- Cineva atent la detalii;
- Persoana de incredere, corecta, onesta si responsabila;
- Cineva care STIE SIGUR ca "nu exista nu pot, exista numai nu vreau".

Va invitam sa ne sunati la numarul de telefon: 0748.015.476 .

Klass Wagen este activa de mai bine de un deceniu in domeniul inchirierilor de autoturisme, devenind lider national de piata pe segmentul calatoriilor de tip concediu. Flota noastra de peste 2500 de autoturisme este prezenta in principalele orase cu aeroport din Romania, precum si in Budapesta si venim in intampinarea clientilor nostri prin agentii proprii.

Echipa Klass Wagen este formata din peste 170 de colegi focusati sa ofere o experienta de neuitat clientilor, iar marturie stau review-urile pozitive oferite de catre clientii nostri.

Activitatea companiei a crescut constant si suntem in cautare de noi colegi. Daca iti doresti un colectiv de munca prietenos, fara birocratie, cu sefi OK, ce rasplatesc dedicatia si le pasa de bunastarea angajatilor, ajutand oricand se poate pe plan personal si profesional, te invitam sa aplici la joburile noastre.

Tehnician Intretinere Sediu - Otopeni  -  Klass Wagen