Gratis

TEHNICIAN INTRETINERE HOTEL

IBIS STYLES BUCHAREST ERBAS

Candidatul Ideal

Cerinte:
- studii tehnice;
- experienta intretinere si reparatii instalatii pentru cladiri;
- abilitati foarte bune de comunicare si adaptabilitate;
- capacitate de reactie, dinamism si perseverenta;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- este responsabil pentru toate problemele legate de intretinerea si reparatia instalatiilor si echipamentelor din cadrul hotelului, verificările zilnice si cele periodice;
- asigura întreținerea și funcționarea tuturor masinilor si echipamentelor tehnice la parametrii stabiliti;
- monitorizeaza permanent starea echipamentelor pentru respectarea caietului de sarcini al utilajului/instalatiei;
- monitorizeaza contractorii in efectuarea operatiunilor de intretinere;
- executa sarcinile conform programului de intretinere si interventie preventiva, predictiva si corectiva;
- propune, daca este necesar, modificarea/inlocuirea unor piese/echipamente in vederea eficientizarii activitatii;
- intervine rapid pentru repararea defectiunilor si ia masuri pentru diminuarea timpilor de reparatii;
- respecta intocmai instructiunile si procedurile interne;
- implementarea programelor de conservare a energiei, pentru reducerea la minim a cheltuielilor;
- informeaza conducerea asupra oricarei probleme aparute in desfasurarea activitatii;

Daca brandul Ibis Styles ar fi o persoana....Ea ar fi vesela si generoasa...Ea ar avea o personalitate originala, amicala si pozitiva. Fiind tot timpul in pas cu moda, ar dori moda, ar purta culori stralucitoare si ar aprecia arta contemporana. Ea ar avea propriul ei simt al umorului, incomod si impertinent... Hotelul Ibis Styles Buchaest Erbas va intampina oaspetii incepand cu luna iulie a acestui an intr-un spatiu armonios, plin de energie si veselie.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024