Gratis

Tehnician mentenanta

INDUSTRIAL AIR SYSTEM S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:

Studii medii (profil tehnic: electric, mecanic, automatizari) sau studii superioare
Abilitati de lucru cu calculatorul – nivel incepator/mediu (MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS Windows)
Avantaj cunosterea pietei locale in domeniul industrial /productie echipamente ,mase plastice ,automotive etc

Descrierea jobului

TEHNICIAN MENTENANTA Echipamente Industriale

Mentenanta corectiva/preventiva pentru echipamente industriale
Interventii mecanice, electrice, pneumatice,
Lucrul cu diverse scule, aparate de masura si control
Activitatea se desfasoara in zona/judetului Arad
Vizita periodica in zona alocata
Mentinerea relatiilor cu clientii companiei ,

Sc Industrial Air System Srl ete o companie tanara in plina dezvoltare specializata in vanzarea pieselor si echipamentelor pentru industrie.
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024