Publicat 27 Mai 2019 | Reactualizat 24 Iun 2019 | Expiră 27 Iun 2019

Tehnician / instalator instalatii piscine si centre SPA

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii tehnice (electrica, instalatii, automatica, mecanica);
- Experienta in domeniul constructiilor de piscine si a centrelor SPA constituie un avantaj
- Abilităţi de identificare si rezolvare a problemelor;
- Capabil sa lucreze in echipa si DISPUS LA DEPLASARI IN TARA
- Obligatoriu permis categoria B

Descrierea jobului

- Participa activ la toate etapele de montaj pana la predarea lucrarii
- Asigura interventiile in perioada de garantie si post-garantie
- Se deplaseaza in tara acolo unde se deruleaza contractele firmei
- Se asigura salariu motivant, diurna si cazare pentru deplasarile in tara ( atunci cand este cazul).

Firma specializata in furnizarea de echipamente si accesorii pentru piscine,saune, centre SPA si aqua park-uri. HIDROTEC PISCINE va pune la dispozitie solutii complete de consultanta, proiectare si executie pentru piscine publice sau rezidentiale, centre SPA si aqua park-uri.

Expirat
Tehnician / instalator instalatii piscine si centre SPA  -  Hidrotec Piscine