Publicat 06 Aug 2020 | Reactualizat 05 Sep 2020 | Expiră 06 Sep 2020

TEHNICIAN / INGINER SERVICE - IASI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte temeinice de electricitate (automatizari)
- cunostinte operare PC
- experienta intr-o functie asemanatoare (service, mentenanta echipamente) - minim 2 ani
- permis auto categ. B - minim 3 ani experienta
- abilitati de comunicare
- persoana organizata, riguroasa
- disponibilitate la deplasari in tara

Descrierea jobului

Postul asigura instalarea, service-ul, mentenanta garantie si post garantie a echipamentelor comercializate de companie (destinate industriei geamului termoizolant).

ACCORDING GROUP, companie cu 25 ani experienta, dinamica si in continua dezvoltare, este importator si distribuitor pe piata Romaniei de etansanti profesionali COMPAKT, spuma poliuretanica COMPAKT, adezivi COMPAKT, componente pentru fabricarea geamului termoizolant, utilaje pentru fabricarea geamului termoizolant, utilaje si accesorii pentru prelucrarea sticlei.

Expirat
TEHNICIAN / INGINER SERVICE - IASI  -  ACCORDING GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles