TEHNICIAN-INGINER SERVICE ECHIPAMENTE PRINTING: COPIATOARE, MULTIFUNCTIONALE SI IMPRIMANTE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Cunostinte service copiatoare, multifunctionale, imprimante ;
  • Studii superioare constituie un avantaj;
  • Capacitate de lucru in echipa;
  • Persoana organizata, flexibila;
  • Adaptabilitate şi flexibilitate, rezistenţă la stres;
  • Perseverenţă, dinamism şi auto-motivare;
  • Carnet de conducere cat. B;
  • Domiciliul stabil in Tg. Mures

Descrierea jobului

  • Service si asistenta tehnica pentru echipamente printing: copiatoare, multifunctionale, imprimante, etc. la sediul firmei si la cel al beneficiarilor
  • Instalare si configurare echipamente din portofoliul firmei
  • Instalare software
  • Instalare si configurare in retea a echipamentelor

Oferta (bonusuri, beneficii):
  • Pachet salarial, negociabil in functie de experienta si rezultate;
  • masina, telefon mobil.
Publicat 28 ian. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos