Publicat 13 Mar 2020 | Expiră 12 Apr 2020

Tehnician/inginer/proiectant sisteme de securitate

1 post
Cerinte:

	Nivelul studiilor: studii medii/superioare, diploma de tehnician/inginer/proiectant sisteme de securitate
	Experiența de munca in domeniu minim 2 ani.
	Abilitati de relationare/comunicare;
	Atitudine pozitiva determinare;
	Persoana placuta, gandire pozitiva, usurinta in relationare
	Disponibilitate pentru deplasari
	Reprezinta un avantaj permisul de conducere categoria B

Beneficii:

	Job full-time in cadrul unei companii in continua dezvolatare;
	Program de lucru fix;
	Un venit atractiv (3000-3500 lei/luna)
	Diurna 50 lei/zi in cazul deplasarilor

Responsabilități:

	Executa instalatii de curenti slabi, instalarea de sisteme de alarma, retele voce date, sisteme de supravegere video, control acces, sisteme de supraveghere video, sisteme de semnalizare la incendiu.
	Verifica sesizarile clientilor si propune solutii si masuri pentru rezolvare
Tehnician/inginer/proiectant sisteme de securitate  -  MNL Project Security S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles