Tehnician/inginer cadastru , constructii civile , geograf

GEO POINT EXPERT 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- studii de specialitate finalizate sau an terminal în domeniul măsurători terestre și cadastru, construcțiilor sau geografiei
- cunostinte minime în lucru cu aparatură topografica : statii totale, receptoare GPS, sisteme UAV
- cunostinte minime soft AutoCAD , Microsoft Office , programe specifice pentru cadastrul sporadic si sistematic : TopoLT , CADGEN , Toposys , etc
- lucru în echipă

Descrierea jobului

- întocmire lucrări specifice în domeniul cadastrului si topografiei

Dacă nu ai cunoștințe temeinice în domeniu și îți dorești cu adevărat sa lucrezi în firma noastra, te putem învăța.

Oferim bonusuri functie de lucrarile la care participa

Firma autorizata ANCPI clasa a II a in domeniul topografiei , cadastrului si geodezie cu o vechime de aprox 20 ani cu un larg portofoliu de lucrari .

Publicat 10 Sept. 2022 Expiră 10 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.