Gratis

Tehnician horticol

DOMUS HERBIS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Are cunoștințe despre:
– plantele horticole și dendrologice;
– cum se fac tăierile de corecție, fertilizează și aplică tratamente fitosanitare plantelor;
– cum se plantează și înlocuiesc plantele uscate;
Avantaj studii superioare de specialitate;
Experiență în domeniul horticol;
Excelente abilități de comunicare și interacțiune;
Persoană organizată, dinamică, cu simț practic;
Orientare spre munca de echipă;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Este responsabil de punerea în practică a proiectelor de amenajare peisagistică.
Coordonează și organizează activitatea echipelor de muncitori;
Repartizează activitățile în conformitate cu pregătirea angajaților din subordine;
Verifică calitatea lucrărilor efectuate;
Organizează și urmărește modul de gestionare a echipamentelor din dotare;
Analizează și soluționează problemele apărute pe teren;
Verifică starea lucrărilor și participă la întreținerea lor, stabilind sau efectuând lucrările necesare (acolo unde este cazul).

Descrierea companiei

Firmă completă de peisagistică
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024