check_circle

Job verificat

|Publicat 03 Apr 2019 | Reactualizat 24 Apr 2019 | Expiră 03 Mai 2019

Tehnician hidraulica

2 posturi

Candidatul ideal

- este in cautarea unui loc de munca care sa ii ofere in fiecare zi noi provocari
- il pasioneaza tehnica/mecanica
- doreste sa acumuleze cunostinte noi
- vrea sa lucreze in cadrul unui colectiv tanar, dar experimentat

Reprezinta un avantaj:
- studii tehnice, de mecanica/mecanica agricola/electromecanica/constructii de masini, etc;
- experienta si cunostinte in domeniul tehnicii fluidelor (mecanica, hidraulica, hidrostatica);
- cunostinte de baza specifice meseriei de lacatus mecanic.

Descrierea jobului

Descriere job:
-identifica produsul necesar clientului
-confectioneaza/pregateste marfa conform dispozitiilor primite
-mentine ordinea in spatiul unde isi desfasoara activitatea

Responsabilitati:
-deserveste clienti in functie de solicitarile acestora(confectionat furtunuri hidraulice, furtunuri industriale, cuple industriale, conectica hidraulica / pneumatica, etc.)

Beneficii:
-Salariu fix cu posibilitate de renegociere pe parcursul acumularii de cunostinte
-Bonuri de masa
-Prime anuale
-Transport asigurat/decontat
-Posibilitate de promovare

Societate comerciala cu capital privat 100% specializata in oferirea de servicii si produse specifice domeniului hidraulic, pneumatic si industrial. In gama noastra de produse oferite se numara furtunurile hidraulice, industriale si pneumatice; robineti industriali si pneumatici; accesorii pentru furtunuri hidraulice, pneumatice si industriale.

www.proflexbrasov.ro
www.proflex.ro

Tehnician hidraulica  -  PROflex BV SRL