de ani Fără Frică...

Publicat 21 Nov 2006 | Reactualizat 20 Dec 2006 | Expiră 22 Dec 2006

TEHNICIAN ELECTRONIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica,
Experienta in domeniul PC
Preferabil experienta in statii radio

Descrierea jobului

Intretine retea calculatoare din cadrul firmei
Asigura service-ul statiilor radio

Beneficii: 475 euro brut

Firma care activeaza in domeniul taximetriei din 1996, fiind printre cele mai mari companii de profil din Bucuresti

Expirat
TEHNICIAN ELECTRONIST  -  MERIDIAN TAXI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles