Publicat 18 Dec 2007 | Reactualizat 16 Ian 2008 | Expiră 18 Dec 2007

TEHNICIAN ELECTRONIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Absolvent al unei facultati cu profil electronic / automatizari;
• Minim 2 ani experien in productie, preferabil in aplicatii industriale;
• Experienta in sisteme industriale de automatizare (PLC constituie un avantaj);
• Cunostinte de baza in sistemele industriale Siemens S5 si S7;
• Foarte bune capacitati analitice, conceptuala si orientare catre indeplinirea obiectivelor;
• Spirit de echipa;
• Limba engleza mediu si cunostinte operare PC – MS Office.

Descrierea jobului

• Asigurarea intretinerii echipamentelor electronice, in conformitate cu procedurile in vigoare;
• Realizarea tuturor activitilor de interventie menite sa elimine oprirea echipamentelor;
• Monitorizarea starii echipamentelor si a stocului de piese de schimb si luarea masurilor corective daca este cazul;
• Participarea la instalarea, demontarea si relocarea noilor echipamente in concordanta cu programul si documentatia in vigoare.

COMPANIA Philip Morris International este liderul mondial al producătorilor de ţigări. Printre produsele sale cele mai cunoscute se numără Marlboro, cea mai vîndută ţigară din lume, L&M Parliament, Virginia Slims and Next.

Expirat
TEHNICIAN ELECTRONIST  -  Philip Morris Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles