Publicat 16 Ian 2016 | Expiră 17 Feb 2016

TEHNICIAN / ELECTRONIST SERVICE IT & GSM

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

> instalare si configurare Hardware & Software a echipamentelor IT&C
> diagnosticare & reparare echipamente de tipul: Desktop PC, Laptop, Tablete, Telefoane mobile
> instalare / resoftare Windows, Android, IOS
> cunostinte operare si instalare: Windows, Android, IOS;
> capacitate de lucru in echipa, abilitati in comunicare
> persoana disciplinata, ordonata, cu simtul raspunderii
> dorinta de perfectionare permanenta;
> cu initiativa, usor adaptabil la situatii noi;

Descrierea jobului

Atributii:
> contact direct cu clientii - telefonic si front-office
> diagnosticarea defectelor si ofertarea preturilor catre clienti
> reparatii hardware la nivel de placa de baza
> rescriere software, aplicatii etc.
> inlocuire display-uri, carcase, diverse componente ale telefoanelor mobile, tabletelor si laptop-urilor.

Oferta (bonusuri, beneficii):
> salarizare negociabila in functie de nivelul de pregatire
> formare profesionala si training daca este cazul
> posibilitate de perfectionare la locul de munca.
> bonusuri pentru performanta
> contract de munca

Descrierea companiei

Service multibrand echipamente IT & GSM.

Expirat
TEHNICIAN / ELECTRONIST SERVICE IT & GSM  -  S.C. Evo IT S.R.L.