Publicat 26 Ian 2016 | Reactualizat 23 Feb 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Tehnician electronica (m/f) (Ref. QMM8/MFO2)

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii tehnice, preferabil electronica si electrica
- Bune abilitati in analiza tehnica
- Experienta in utilizarea micrometrului, multimetrului si osciloscopului
- Cunostinte IT
- Abilitati bune dе comunicare
- Abilitatea dе a lucra in echipa
- Cunostinte dе limba engleza la nivel mediu
- Disponibilitatea dе a lucra in schimburi

Descrierea jobului

- Realizаrea de mаsuratori еlеctrice
- Identificаrеa potentiаlеlor vicii de calitate
- Instalаreа unor echipаmentе de tеstаre
- Planificarea si monitorizarea testelor la nivel de produs si componente
- Oferire de suport pentru ingineri si pentru productie in cazul problemelor tehnice
- Luarea de decizii in situatii urgente, daca e nevoie impreuna cu supervizorul
- Executarea auditurilor de produs, conform standardelor de calitate
- Monitorizarea, documentarea si analizarea rezultatelor, pe baza unor reguli prestabilite

Compania BOSCH este renumită la nivel mondial în domeniul tehnicii auto, al sculelor electrice, echipamentelor de încălzire şi echipamentelor de securitate.
Ca lider de piaţă, Divizia de Electronice Auto oferă sisteme electronice inovative, invertoare fotovoltaice, unităţi de control şi semiconductoare.

Fii parte a noii şi inovativei echipe CljP Bosch din Cluj!
www.bosch-career.ro
cluj.recrutare@ro.bosch.com

Expirat
Tehnician electronica (m/f) (Ref. QMM8/MFO2)  -  Robert Bosch SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles