Publicat 22 Feb 2021 | Reactualizat 24 Mar 2021 | Expiră 25 Mar 2021

Tehnician Electromecanic

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Experiență în mentenanţă minim 2 ani;
  • Este absolvent de școală profesională / liceu cu profil electric / student facultate cu profil electric;
  • Cunoștințele în hidraulică și pneumatică reprezinta un avantaj;
  • Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi;
  • Responsabilitate și spirit de echipă

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

  • Supervizează buna funcționare a echipamentelor de producție din subordine;
  • Este responsabil cu detectarea și remedierea defectelor echipamentelor de producție din punct de vedere electric, hidraulic, pneumatic si mecanic;
  • Este responsabil de efectuarea mentenanței preventive;
  • Participă la definirea și implementarea acțiunilor corective în caz de defectare a echipamentelor.
Beneficiile pe care noi vi le oferim pe lângă venitul salarial lunar:
  • Al 13-lea salariu;
  • Peste 2,700 de reduceri și oferte prin intermediul platformei Benefits online;
  • Tichete de masă în valoare de 15 lei / zi lucrată;
  • Transport asigurat de companie;
  • Reducere la cantină fabricii;
  • Ore suplimentare plătite 200%, spor de noapte 25%;
  • Bonus lunar de performanță;
  • Bonus pentru idei de imbunătătire;
  • Reduceri la actvități sportive;
  • Asigurare medicală și de viață.
Dacă crezi că tu ești candidatul ideal, te așteptăm să aplici!

CINE SUNTEM? Fosta divizie Powertrain a companiei Continental funcționează sub denumirea Vitesco Technologies din octombrie 2019. Prin autonomia Vitesco Technologies, Continental reacționează la schimbările rapide de cerințe din industria automotive. Locația din Brașov, Vitesco Technologies Romania, prezentă din 2010 pe piața locală, produce unități de alimentare cu combustibil, unități de transfer fluide AdBlue, cât și o serie de subansamble ce intră în componența acestora. Soluțiile inovatoare aduc o contribuție majoră, crescând eficiența energetică și, prin urmare, reducând emisiile de CO2 ale unei mașini. În septembrie 2016 a fost inaugurat centrul de inginerie, unde se dezvoltă proiecte ce presupun testarea și validarea produselor, precum și activități de cercetare și dezvoltare, utilizând echipamente și tehnologie de top. Vitesco Technologies este cel mai important dezvoltator internațional și producător de tehnologii de ultimă generație, pentru o mobilitate durabilă, curată, eficientă și accesibilă. Vei avea șansa să înveți și să aplici cunoștințele tale în cele mai noi proiecte din domeniul automotive, învățând și colaborând cu cei mai buni specialiști. Ai întrebări? Apelează cu încredere 0755 105 171!

Vitesco Technologies Romania SRL Str. Herman Oberth no. 23, 507075 Ghimbav, Brașov România e-mail: cv_bv@continental-corporation.com

Expirat
Tehnician Electromecanic  -  Vitesco Technologies Romania S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles