Publicat 20 Mai 2019 | Reactualizat 24 Mai 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Tehnician electromecanic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Permis conducere categoria B (obligatoriu)
- Experienta in domeniul mecanic si electric pentru utilaje
- Cunostinte de mecanica, electrica si hidraulica
- Cunostinte operare PC
- Experienta in activitate de service si mentenanta echipamente, minim 2 ani
- Disponibilitate pentru program de lucru prelungit si deplasari in zona alocata
- Persoana flexibila, comunicativa, orientata spre rezultat.
-Cunoasterea limbii engleze si/sau germane prezinta un avantaj

Descrierea jobului

- asigura punerea in functiune a utilajelor;
- asigura intretinerea si repararea utilajelor
- efectueaza diagnoze
- realizare de rapoarte de activitate

AD STIL EQUIPMENTS reprezentant oficial al MBT Maschinenhandel GMBH

Este o companie care are ca obiect de activitate comercializarea de utilaje pentru colectarea si compactarea deseurilor reciclabile. AD STIL EQUIPMENTS isi desfasoara activitatea la nivel national oferindu-va o gama larga de utilaje pentru reciclare, precum: prescontainere, prese de balotat deseuri, prese stationare, incarcatoare mobile si alte utilaje destinate managementului si compactarii deseurilor.

Expirat
Tehnician electromecanic  -  Ad Stil Equiments

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles