Tehnician electromecanic, CljP

Bosch Group 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Contribuția ta valoroasă se va face remarcată prin următoarele activități:

  • Esti resposabil de service-ul si reparatiile echipamentelor din productie (Asamblare Finala);
  • Asiguri depanarea echipamentelor
  • Oferi suport privind imbunatatirea calitatii si fiabilitatea echipamentelor
  • Oferi suport inginerilor cand apar probleme tehnice
  • Oferi suport productiei in rezolvarea problemelor tehnice
  • Executi mentenante planificate si neplanificate
  • Asiguri functionarea in procent de 100% a echipamentelor din productie
  • Asiguri targetele de calitate ale Bosch si alte activitati legate de proiecte
  • Asiguri atingerea indicatorilor de performanta din departament
  • Vei participa si la alte responsabilitati legate de productie
  • Asiguri curatenia la locul de munca
  • Asiguri siguranta la locul de munca
  • Esti responsabil de escaladarea problemelor

Descrierea jobului

Personalitatea ta:

  • Ești o persoană cu bune abilități de organizare și concentrare și capabilă să respecte termenele limită;
  • Îmbunătățirea și dezvoltarea sunt principiile care stau la baza modului tău de gândire;
  • Ești o persoană cu atitudine pozitivă;
  • Ești o persoană pasionată.

Educatie:

  • Diploma de licenta/masterat intr-un domeniu tehnic reprezinta un avantaj.

Experienta si aptitudini:

  • Abilități bune de comunicare;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi
  • Experienţă în mentenanţă şi depanare în industria de producţie a electronicelor în zona automotive.
  • Experienţă în domeniul electric şi mecanic.
  • Cunoştinţe de bază de operare pe calculator şi MS-Office (Excel, Outlook)

Limbi straine:

  • English – nivel mediu

Additional Information

Beneficiile #LikeABosch :
  • 25 de zile de concediu - susținem echilibrul între viața personală și profesională;
  • Program flexibil, dar dacă vrei să lucrezi 3 zile pe lună dintr-o altă locație, programul “home office” îți oferă această posibilitate;
  • Acces la cantina modernă din incinta fabricii, care oferă meniuri diversificate la prețuri subvenționate;
  • Asigurare medicală privată - sănătatea asociaților Bosch reprezintă o prioritate pentru noi;
  • Beneficii flexibile – Pe lângă salariul de bază, îți oferim un buget lunar într-un cont de beneficii prin care poți achiziționa diverse servicii sau produse;
  • Bonus anual de performanță;
  • Ateliere interne de dezvoltare – dispunem de programe locale de dezvoltare pentru Manageri de proiect, Manageri și Experți de linie;
  • Programe de wellbeing pentru asociații noștrii;
  • Condiții de lucru inspiraționale – cel mai plăcut loc de a lucra.

Bine ai venit în locul în care ideile tale vor contribui la lucruri cu adevărat importante .Bine ai venit la Bosch.

În anul 2013 Bosch a înființat în inima Transilvaniei o fabrică de componente auto electronice care dezvoltă produse de înaltă calitate și oferă soluții inovatoare pentru clienții noștrii internaționali.

Expertiza asociaților noștri, pasiunea pentru tehnologie, spiritul entuziast și tânăr al orașului Cluj, alături de strânsa colaborare cu universitățile locale sunt factorii principali ce stau la baza succesului fabricii Bosch Cluj.

În Jucu, județul Cluj, Bosch operează o unitate de producție pentru componente electronice dedicate industriei auto. Fabrica dispune de un Centru de Training situat în incinta Campusului Bosch, care este dotat cu săli moderne de instruire și ateliere echipate cu instrumente și tehnologii de ultimă generație pentru dezvoltarea continuă a asociaților Bosch.

Ca parte a angajamentului puternic față de România, Bosch și-a extins portofoliul de produse și investește foarte mult în dezvoltarea profesională a asociaților pentru a satisface cerințele clienților. În cadrul fabricii de componente auto electronice din Cluj , Bosch produce unități de control electronice pentru sisteme de propulsie eBike, unități pentru asistență de conducere auto și componente electronice folosite pentru siguranța și confortul în trafic, dar și pentru îmbunătățirea condusului.

Pentru a crește competitivitatea și pentru a eficientiza procesul de producție, la fabrica Bosch Cluj am implementat diverse concepte și proiecte precum: condiții de muncă inspiraționale (IWC), soluții de industrie 4.0, linii de asamblare finale și valori sustenabile.

Alătură-te echipei Bosch pentru o carieră remarcabilă !

Publicat 8 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.