de ani Fără Frică...

Publicat 03 Sep 2008 | Reactualizat 02 Oct 2008 | Expiră 04 Oct 2008

Tehnician echipamente de calcul si retele

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- seriozitate,
- simtul raspunderii,
- abilitati de lucru in echipa, in conditii de stres
- adaptare la conditiile de lucru,
- capacitatea de a invata lucruri noi

Descrierea jobului

- Solutionarea problemelor tehnice interne sau semnalate de clienti
- Asigurarea executarii contractelor aprobate
- Poate fi desemnat sef de proiect pe lucrare cu urmatoarele responsabilitati:
- Asigura planificarea si realizarea proiectului respectiv
- Coordoneaza activitatile grupurilor implicate in realizarea proiectului
- Controleaza si coordoneaza subcontractantii
- Asigura configurarea si instalarea hardware/software in cadrul contractelor
- Asigura instalarea si configurarea centralelor telefonice
- Realizeaza serviciile de cablare structurata date-voce
- Raportare catre conducere asupra stadiului realizarii proiectului
- Asigura realizarea verificarilor si inspectiilor stabilite
- Asigura instruirea personalului clientului
- Asigura service post vanzare (asistenta tehnica, intretinere)
- Participa la analiza si solutionarea reclamatiilor clientilor
- Raspunde de tinerea sub control a echipamentelor hardware si respectiv a software-ului utilizat
- Asigura asistenta tehnica privind instalarea/utilizarea echipamentelor furnizate

Compania DIGITAL DATA SOLUTIONS a fost infiintata ca urmare a dorintei unei ehipe tinere si dinamice sa isi poata impartasi cunostintele si sa poata oferi clientilor cele mai bune servicii profesionale IT.DIGITAL DATA SOLUTIONS oferă atât analiza, proiectarea şi instalarea de reţele locale structurate, cât şi furnizarea de aplicaţii software pentru bănci şi servicii publice.
Soluţiile integrate oferite sunt proiectate şi personalizate de un personal calificat şi certificat în conformitate cu cerinţele clienţilor, în scopul de a dezvolta şi menţine o relaţie bazată pe încredere şi respect reciproc cu aceştia – cea mai importantă valoare pentru noi. În plus, profesionalismul şi integritatea echipei noastre reprezintă o garanţie a serviciilor noastre, astfel încât vă prezentăm cel mai bun raport între produse şi preţ de pe piaţă.

Expirat
Tehnician echipamente de calcul si retele  -  Digital Data Solutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles