de ani Fără Frică...

Publicat 02 Apr 2008 | Reactualizat 01 Mai 2008 | Expiră 03 Mai 2008

Tehnician echipamente de calcul si retele

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Disponibilitate full time
Seriozitate
Abilitati si cunostinte de ordin tehnic/electronica
Capabil de a lucra la inaltime

Descrierea jobului

Numele postului:

Tehnician retele de telecomunicatii

Descrierea postului:
instalarea de retele CAT5E si fibra optica
cablari structurate
instalarea echipamentelor de telecomunicatii (internet, telefonie)

Cerintele postului:
absolvent de liceu; scoala postliceala constituie un avantaj
cunostinte si deprinderi cablare structurata, fibra optica
cunostinte retelistica (networking, TCP/IP); cursurile de specialitate constituie un avantaj
permis auto categoria B constituie un avantaj

Gemenii Network este o companie care activeaza in domeniul telecomunicatiilor, furnizand servicii de acces la internet si telefonie catre peste 3000 de abonati rezidentiali din sectorul 2 din Bucuresti.

Expirat
Tehnician echipamente de calcul si retele  -  Gemenii Network SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles