de ani Fără Frică...

Publicat 19 Oct 2007 | Reactualizat 21 Oct 2007 | Expiră 19 Nov 2007

Tehnician echipamente de calcul si retele

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Spirit de echipa
Comunicativ
Cunostite de asamblare sisteme

Descrierea jobului

• Asamblare sisteme, DVD-uri si TV-uri
• Ambalarea si livrarea catre depozitul central
• Mentinerea ordinii in zona de lucru si in depozit
• Respectarea legislatiei, a regulamentelor si procedurilor interne, a notele interne, a deciziilor si instructiunilor.

Postul oferit este pentru o perioada de 2 luni (noiembrie-decembrie), cu posibilitatea de prelungire pe perioada nedeterminata.

Se ofera un pachet salarial atractiv.

Infiintata in 2005, Future HR Impact reprezinta o companie cu capital romanesc a carei misiune este aceea de a valoriza resursa umana, intermediind parteneriatul strategic dintre candidati si angajatori.

Obiectivul nostru, al echipei Future HR Impact, este sa reprezentam cu succes atat candidatii in obtinerea unui loc de munca potrivit motivatiilor si aptitudinilor lor, cat si companiile ce au nevoie de servicii specializate si prompte.

Expirat
Tehnician echipamente de calcul si retele  -  FUTURE HR IMPACT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles