Publicat 14 Ian 2019 | Expiră 14 Feb 2019

Tehnician Dentar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Laboratorul de Tehnică Dentară Stomalux caută un coleg / o colegă pentru postul de tehnician dentar.

Candidatul ideal:
• persoană ordonată, organizată, dornică de a învăța lucruri noi
• serioasă și responsabilă
• absolvent de tehnică dentară și membru al OTDR
• experiența în domeniu constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilități:
• respectarea termenelor impuse, a protocolului de lucru și adaptarea la stilul de muncă din laborator
• organizarea corectă a timpului pentru finalizarea lucrărilor

Dacă ești tehnician dentar, ai experiență în domeniu, ești pasionat de tehnică dentară și vrei să lucrezi într-un laborator dotat cu aparatură digitală de ultimă generație, te așteptăm în echipa noastră!

La Stomalux vei găsi un mediu tânăr și dinamic, și bineînțeles un salariu motivant.

Descrierea companiei

Experiență de peste 20 de ani

Prima clinică Stomalux, purtând inițial denumirea de Stoma, a fost înființată în anul 1996, în zona Hala Centrală, Iași. Având o echipă formată din medici stomatologi cu o experiență de peste 20 de ani, clinica stomatologică s-a dezvoltat rapid.

Incepând cu anul 2008, clinica și-a extins activitatea, printr-o nouă clinică stomatologică, dotată cu aparatură modernă, în Podul de Piatră (Iași). Denumirea a fost schimbată în Stomalux, pentru a reflecta mai bine abordarea clinicii asupra tratamentelor dentare - tehnologii moderne pentru un zâmbet strălucitor!

Clinica stomatologică Stomalux oferă toate tipurile de tratamente dentare, începând de la o obturație simplă și terminând cu implantologia, lucrările protetice din porțelan și chiar tehnologii inovative: lucrări din oxid de zirconiu (material elitist în realizarea coroanelor dentare).

Expirat
Tehnician Dentar  -  Stomalux

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles