Publicat 13 Apr 2017 | Reactualizat 28 Apr 2017 | Expiră 14 Mai 2017

TEHNICIAN COMUNICATII ANALIZOARE

1 post

Candidatul ideal

Cunostinte Windows XP/7/10 (instalare, principii de baza de Securitate)
Notiuni de baza despre networking
Eventuala experienta anterioara in domeniul de laborator analize medicale ar prezenta un avantaj

Descrierea jobului

Cunostinte de baza din domeniul electronicii (comunicatii RS232, TCP/IP)
Conecteaza si testeaza functionarea comunicatiei cu analizoarele
Managementul si administrarea aplicatiilor de comunicatie
Alte aplicatii specific

Synevo este un brand international specializat in servicii medicale de laborator, prezent în 11 ţări, deţine peste 80 de laboratoare şi peste 400 centre de recoltare.
De peste 20 de ani pe piata românească, Synevo România reprezintă o reţea de 16 laboratoare şi 66 de centre de recoltare, iar paleta noastră de investigaţii cuprinde peste 2500 de teste diferite de laborator (de rutină şi diagnostic avansat) din specialităţile hematologie, microbiologie, imunologie, biochimie, toxicologie, citologie & histopatologie şi teste de genetică.
Cu aproape 1,000 de angajati Synevo Romania este cel mai mare prestator integrat de servicii medicale de laborator, avand totodata o unitate centrala de referinta - Laboratorul Central (platforma Comerciala Militari).
La baza succesului nostru stau: calitatea serviciilor, colaborarea permanenta cu medicii clinicieni, si nu in ultimul rand, dorinta noastra de a contribui la evolutia dezvoltarii calitative a serviciilor medicale din Romania.
Puteti citi mai multe informatii despre noi pe pagina noastra: www.synevo.ro

TEHNICIAN COMUNICATII ANALIZOARE  -  SC SYNEVO ROMANIA SRL