Publicat 22 Mai 2019 | Reactualizat 07 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Tehnician case de marcat

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

NE VOM BAZA PE TINE PENTRU ACTIVITATE LA SEDIU, CE CUPRINDE:
- Reparații echipamente;
- ”Fiscalizarea” caselor de marcat (configurare inițială), cu completarea documentelor aferente;
- Interacțiune cu clienții pentru instructaj și asistență;
- Instalare drivere și aplicații utilitare ale echipamentelor;
- Helpdesk print TeamViewer și telefonic.

CANDIDATUL POTRIVIT PENTRU ACEST POST VA AVEA
- Cunoștințe de depanare componente electronice;
- Experiență minima în IT (hardware și software);
- Aptitudini de relații cu clienții;
- Calități organizatorice.

IATĂ CE ÎȚI OFERIM
- Un salariu care te va motiva, acordat în funcție de experiență și competențe personale;
- Posibilitatea de a avansa ca manager al departamentului Service;
- Dezvoltarea unei cariere într-un domeniu de viitor;
- Tichete de masă;
- Training;
- Evenimente teambuilding.

Descrierea jobului

​CĂUTĂM

Un nou membru în echipa de service, care să presteze la sediul Sedona servicii pentru case de marcat, precum:
- Conectare case de marcat la computer și configurări;
- Training utilizatori;
- Organizarea fluxului de echipamente defecte;

Activitatea se desfășoară la sediul Sedona din Str. Traian 66, Sector 3.
Tip de post: FULL-TIME.
Program de lucru: 09:00 - 18:00, Luni - Vineri.

Sedona este furnizor complet de aparatură fiscală, software și servicii pentru magazine și restaurante.
Poți afla mai multe despre noi pe www.AparaturaFiscala.ro și pe facebook.com/casedemarcat

Expirat
Tehnician case de marcat  -  SEDONA ALM SRL