Tehnician - BITS Service GSM/IT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2800 - 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam persoane cu experienta in domeniul reparatiilor GSM/IT, cu aptitudini bine fondate de diagnosticare si remediere a defectiunilor dispozitivelor.

Cum stii ca esti calificat pentru job?
- stii sa dezasamblezi si sa reasamblezi orice model de dispozitiv (telefon / tableta / laptop)
- reusesti sa diagnostichezi si sa remediezi cu succes problemele dispozitivelor
- stii sa inlocuiesti mufe de alimentare, mocrofoane pe placa de baza
- esti ordonat, serios si punctual

Descrierea jobului

Ce iti oferim:
- Salariu fix+ bonusuri de performanta cuprinse intre 250 RON - 1200 RON
- Program de munca fix
- Mediu de lucru motivant
- Posibilitate de avansare pe post superior Team Leader / Manager / Manager zonal
- Posibilitatea de francizare - Urmatoarele centre ce vor fi infiintate in Bucuresti si in tara vor fi cedate in sistem de franciza angajatilor ce vor sa detina propria afacere.

Suntem o companie in continua expansiune, prezenta pe piata GSM/IT din 2016.
Pana in prezent detinem 5 magazine in Bucuresti, un magazin online de componente si accesorii GSM si alte bussines-uri conexe.
Obiectivul nostru este de a fi cel mai mare brand de service post-garantie din Romania - si in acest sens avem in plan ca in anul 2022 sa inauguram alte 10 locatii noi in Bucuresti si in tara.

Pretuim oamenii seriosi cu pasiune pentru munca bine facuta si disciplina.

Hai sa ne cunoastem!
Depune CV-ul si te vom contacta pentru a stabili un interviu.
Publicat 9 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022