Publicat 06 Mai 2019 | Reactualizat 03 Iun 2019 | Expiră 06 Iun 2019

Tehnician Automatizari Porti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii de profil (electronica, electrotehnica,) constituie avantaj;
- Cunostinte solide de instalare si service automatizari porti culisante, batante sau bariere auto;

Descrierea jobului

- Acest job implica dimensionarea, cablarea, instalarea si punerea in functiune a sistemelor de automatizari porti culisante, batante sau bariere auto;
- completarea documentelor interne si pentru beneficiar;
- efectuarea de instruiri tehnice si acordarea de asistenta tehnica la beneficiar personalului care opereaza echipamentele.

Logic Systems este o companie privata cu capital romanesc, infiintata în anul 2004. Promovam activ, ca integratori de solutii, produse si servicii care satisfac cerintele necesare proiectarii, implementarii si intretinerii unei infrastructuri de Securitate.

Expirat
Tehnician Automatizari Porti  -  Logic Systems S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles