Gratis

Tehnician Auto / Mecanic Auto

Star Auto Mixt S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui tehnician auto entuziast și dedicat să se alăture echipei noastre din cadrul service-ului auto Star Auto Mixt. Căutăm un coleg pasionat de mașini și cu dorința de a-și dezvolta abilitățile în domeniul mecanicii auto.

Descrierea jobului

Diagnosticarea și repararea problemelor tehnice ale vehiculelor
Efectuarea reviziilor și a întreținerii periodice conform standardelor companiei
Identificarea și recomandarea pieselor de schimb necesare
Respectarea protocoalelor de siguranță și a standardelor de calitate
Cerințe:
Experiență anterioară în domeniul auto sau abilități tehnice relevante (de preferat, dar nu obligatoriu)
Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient
Atitudine pozitivă și dorința de a învăța și de a se dezvolta profesional
Abilitatea de a respecta termenele limită și de a lucra sub presiune
Beneficii:
Oportunități de formare și dezvoltare profesională
Mediu de lucru dinamic și stimulativ
Salariu competitiv și beneficii suplimentare
Posibilitatea de avansare în cadrul companiei
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024