Gratis

Mecanic / Electromecanic auto - DUMITRA

CRIS AUTO SLC SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Calificare/atestat profesional sau diploma in domeniu;

Cunostiinte de diagnoza - constituie avantaj

Minim 6 luni experienta ca mecanic auto

Permis de conducere categoria B

Abilitati de lucru in echipa, atentie la detalii, corectitudine si integritate

Descrierea jobului

Executa lucrari de mecanica auto si/sau lucrari de electrica;

Pastreaza ordinea si curatenia la locul de munca;

Ideplineste responsabilitatile stabilite de seful de service

Beneficii:

Salariu atractiv (salariu fix + bonus lunar),
PUNCT DE LUCRU - DUMITRA, NR.433F
Program de lucru: Luni - Vineri 09.00 - 18.00 ( pauza de masa 13.00 - 14.00 )

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024