Publicat 16 Iul 2019 | Reactualizat 13 Aug 2019 | Expiră 16 Aug 2019

Tehnician asamblare - Productie publicitara

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul/Candidata trebuie sa aiba urmatoarele calitati:
- inclinare spre lucru manual
- seriozitate
- dorinta de a invata
- responsabilitate

Nu este necesara experienta in domeniu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Asamblarea si montajul produselor dupa specificatii.
Aplicare autocolante

Avantaje:
Loc de munca sigur, salarizare in functie de performante si productivitate.
Posibilitate de promovare.
Oportunitatea de a lucra intr-un domeniu dinamic.

Companie de productie publicitara cu sediul in Bucuresti si punct de lucru in Oradea. Domeniul nostru de activitate este productia de materiale publicitare (metal, plastic, MDF/PAL, carton), printuri outdoor/indoor de mari dimensiuni, productie de standuri expozitionale.

Expirat
Tehnician asamblare - Productie publicitara  -  RXP ADVERTISING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles