Gratis

Tehnician Agronom

EGGER ROMANIA

Candidatul Ideal

  • Studii de superioare
  • Cunoștințe despre obținerea culturilor agricole
  • Cunoștinte minime soft AutoCad, Microsoft Office
  • Disponibilitate atât pentru munca de birou, cât și pentru cea de teren
  • Permis de conducere cat B (categoria CE constituie un avantaj)
  • Cunoștințe bune de mecanică agricolă (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

  • Organizează, participă şi urmăreşte ca lucrările de pregătire, de plantat, mentenanță şi recoltatare să fie executate la timp şi la cel mai înalt nivel calitativ
  • Pe parcursul vegetației culturilor urmărește zilnic evoluția acestora luând măsuri, de combatere a buruienilor şi dăunătorilor care apar
  • Este responsabil de documentația pentru suprafata gestionată; realizeaza rapoarte cu procedurile agricole
Oferim:
  • Un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate
  • Program de orientare și integrare
  • Oportunități de dezvoltare profesională

Noi creăm mai mult din lemn. Cei peste 11,000 de salariați ai noștri din întreaga lume lucrează cu entuziasm, împărtășesc valorile familiei noastre și spiritul inovator. Creăm astfel produse pentru mobilier și design interior, construcții si pardoseli laminate. Ne dezvoltăm continuu - fabricam produse noi, ne extindem pe piețe emergente și oferim perspective motivante salariaților noștri.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024