Publicat 10 Feb 2021 | Reactualizat 10 Mar 2021 | Expiră 13 Mar 2021

Technical Director

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pregatirea necesara postului de munca :

  • de baza: superioare in domeniul tehnic de activitate
  • de specialitate: constructii
  • cursuri speciale: operare PC, limbi straine, management organizational
Competentele postului de munca :
  • Cunostinte si deprinderi
    • cunostinte tehnice in domeniul constructiilor si al instalatiilor
    • cunostinte in domeniul managementului organizational
  • Aptitudini
    • ​usurinta in exprimare, flexibilitate in gandire, deductie logica, memorie dezvoltata
    • rezistenta la stres, integrare in colectiv, spirit de echipa, spirit inovator, echilibru comportamental
    • cunostinte solide, atat teoretice cat si practice

Descrierea jobului

Sarcini si atributii ale postului de munca:

  • coordonarea activitatii departamentului tehnic, aordarea de consultanta si consiliere tehnica
  • verifica intocmirea corecta a devizelor proiectelor de executie pentru lucrarile contractate
  • asigura consultanta tehnica in alegerea solutiilor constructive in ceea ce priveste ofertele finale catre clienti;
  • dotarea tehnica adecvata activitatii societatii, oferirea de consultanta si consiliere tehnica de specialitate
  • orice alte sarcini trasate de superiorii ierarhici in functie de necesitatile organizationale/departamentale in limitele de competenta ale postului ocupat;

CORAL CONSTRUCT ofera o gama completa de servicii profesionale de administrare imobiliara in piata de Property & Facility Management.

Actionand pe o piata concurentiala, intr-o continua schimbare, consideram ca avantajul competitiv este dat de oamenii care fac parte din echipa noastra. Pentru ca urmarim cu totii aceleasi obiective, munca fiecarui om din echipa noastra este importanta, apreciata si rasplatita. Promovam inovatia, apreciem diversitatea si continuam provocarea cu noi insine.

Performanta fiecarui om in parte duce la performanta companiei ca intreg.

Expirat
Technical Director  -  SC. CORAL CONSTRUCT S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles