Publicat 28 Oct 2007 | Expiră 28 Oct 2007

TEAM MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-sa comunice usor cu cel din fata lui;
-abilitati de a vinde orice oricui;
-imagine sociala buna;
-sa vrea sa munceasca si sa se dezvolte profesional ;
-mentalitate orientata spre a obtine performanta;
-sa vrei sa te perfectionezi mereu, sa fii mai bun.

Descrierea jobului

-ofera consultanta clientilor prin vinzarea conturilor bauspar pe care le oferim in piata;
-alege impreuna cu clientul cea mai buna solutie in functie de nevoia acestuia;
-dezvolta piata de clienti in permanenta;
-isi formeaza propria echipa de lucru pentru o mai buna dezvoltare;
-Beneficii:
-bani, cariera dinamica si accesibila doar pe baza de rezultate;
-cursuri gratuite de pregatuite
-premii
-dezvoltare personala.
-activitatea se desfasoara pe baza de contract de mandat, permite un program de activitate flexibil.si sunt acceptate si persoane pensionare din armata , asigurari, vinzari.

Recruteaza personal pentru forta de vinzari din HVB-LOCUINTE, Banca componenta a concernului financiar UNICREDIT GRUP. nr.1 pe Europa Centrala si de Rasarit.

Expirat
TEAM MANAGER  -  contrascom benta sa

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles