de ani Fără Frică...

Publicat 23 Sep 2007 | Expiră 23 Sep 2007

TEAM MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-persoana integra, dinamica, puternica,
-viziune de dezvoltare,simtul afacerii;
-motivata sa obtina rezultate performante;
-imagine sociala buna;
-abilitati de comunicare dezvoltate;
- atitudine de invingator;
-capabil sa se adapteze la nou;

Descrierea jobului

descriere:
-ofera consultanta clientilor si ofera cea mai buna solutie potrivit cu nevoile lor;
-recruteaza oameni pentru propria echipa de lucru;
-dezvolta piata de clienti plecind de la portofoliu existent;
-stabileste strategia de lucru in cadrul echipei;
beneficii:
-bani, cariera;
-statut social;
-dezvoltare personala;
-independenta financiara;
-treining gratuit;
-posibilitatea dezvoltarii pe mai multe zone geografice;
-sustinere in perioada de start;
-cariera accesibila pina in bordul bancii doar pe baza de rezultate.

Recruteaza personal pentru forta de vinzari din hvb-locuinte.
HVB-LOCUINTE ESTE BANCA LOCATIVA MEMBRA A CONCERNULUI FINANCIAR UNICREDIT GRUP, NR1 PE EUROPA CENTRALA SI DE RASARIT.

Expirat
TEAM MANAGER  -  constrascom bentasa

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles