de ani Fără Frică...

Publicat 25 Aug 2007 | Reactualizat 26 Aug 2007 | Expiră 26 Aug 2007

TEAM MANAGER

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-abilitati de vinzare dezvoltat
-CAPACITATE DE COMUNICARE DEZVOLTATA
-persoane care sunt pensionari din MAPN, MI, SERVICII DE INFORMATII;
-PREZENTA IMPUNATOARE DE RESPECT;
-cunostinte operare PC.

Descrierea jobului

-consultanta produs BAUSPAR;
-vinde si pilonul 2 de pensii cu cel mai bun comision din piata;
-formeaza echipa de lucru;
- alege impreuna cu clientul cea mai buna solutie pentru nevoia clientului;
- program flexibil;
-lipsa target, decizi singur cit vrei si cind vrei sa muncesti;
-plata se negociaza la interviu;

RECRUTEAZA PERSONAL DINAMIC, SERIOS CU O BUNA IMAGINE SOCIALA CAPABIL SA REPREZINTE CU CINSTE HVB BANCA PENTRU LOCUINTE.
NE DORIM PARTENERI DEMNI DE ACEST NUME.

Expirat
TEAM MANAGER  -  constrascom benta sa

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles