Gratis

TEAM LEADER

EPLUS SMART ENERGY

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara relevanta in coordonarea unei echipe
  • Bune aptitudini dе coordonare, organizare, comunicare cu angajații
  • Capacitati de negociere si dezvoltare
  • Gandire analitica, logica si proactiva
  • Seriozitate și responsabilitate
  • Cunoașterea pachetului MS Office
  • Limba Engleza: nivel mediu
  • Permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

  • Coordonarea unei echipe pentru a obtine indicatori de performanta individuali si de echipa
  • Alocarea sarcinilor conform activitatii Centrului de ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀operare date
  • Motivarea si consilierea colegilor
  • Identificarea, rezolvarea si raportarea problemelor
  • Verificarea corectitudinii datelor din sistem
  • Pregatirea rapoartelor / analizelor ori de cate ori este necesar
  • Asigurarea training-ului pentru angajatii noi și evalurea acestora

Pachet salarial si alte beneficii:
  • Salariu atractiv și bonusuri pentru performanţă;
  • Tichete de masă;
  • Tichete cadou de sărbători ( Paste, 8 Martie, Craciun, Ziua Copilului );
  • Prima zi de nastere
  • Decontare parțială a cheltuielilor de concediu
  • Instruire continuă
  • Reale oportunități de promovare

Eplus Smart Energy este o companie privată cu peste 530 de angajați, ce activează în domeniul industriei de energie. Compania oferă servicii de monitorizare, prelucrare și colectare date din teren, control, verificare a calității și conformității activităților de citiri contoare de gaz și contoare electrice, implementare contorizare inteligentă, verificare metrologică a contoarelor și administrare grupuri de masură.

Din anul 2018 compania și-a dezvoltat portofoliul de activități prin preluarea serviciilor de citire contoare de energie electrică și gaze pentru un distribuitor important din zona Transilvania și Moldova. În plus, compania oferă suport de specialitate printr-un centru modern tip call center care asigură operarea și prelucrarea datelor colectate din teren din activitatea de citire, centru deservit de peste 30 de analiști si operatori. Centrul asigură suport pentru monitorizarea activităților operaționale din teren, analiza datelor și raportarea zilnică, suport pentru personalul executant, administrarea și dezvoltarea aplicațiilor informatice de tip WFM utilizate și suport pentru utilizarea aplicațiilor.

Scopul nostru este să dezvoltăm și să oferim servicii și soluții energetice inovatoare la cele mai înalte standarde profesionale și care contribuie direct la evoluția sustenabilă și echilibrată a activității clienților noștri și a comunităților în care suntem prezenți.
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024