Publicat 01 Oct 2020 | Reactualizat 22 Oct 2020 | Expiră 31 Oct 2020

Team Leader

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Relatii clienti / Call center, Statistica / Matematica, Transport / Distributie, Turism / Hotel staff, Administrativ / Logistica

Candidatul ideal

- Ne dorim o persoana implicata, care sa identifice usor solutii la situatiile de rezolvat;
- Persoana proactiva, care sa vina cu intiative, cu idei de imbunatatire. O persoana care isi doreste sa progreseze, sa invete lucruri noi.
- NU este necesara experienta pe zona de Transport, in schimb reprezinta un avantaj experienta in lucrul cu oamenii si in activitati dinamice care implica gandire structurata.
- Studii superioare finalizate;
- Să fie adaptabil și flexibil;
- Foarte bun organizator, serios, atent la detalii;
- Sa comunice eficient, indiferent de interlocutor.
- Capacitati sporite de relationare si coordonare a unei echipe;
- Capacitate de lucru sub presiune;
- Multitasking;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
- Bune cunostinte de operare PC si pasiune pentru a invata anumite aplicatii la nivel avansat;
- Este important sa ii placa sa lucreze pe PC, fiind activitatea principala.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Activitate principala: 75% din timp - lucru pe aplicatia interna.
- Accepta si aloca transferurile conducatorilor auto prin intermediul aplicatiei interne.
- Identifica si intelege nevoile clientilor.
- Monitorizarea feedback-ul primit de la clienti si valorificarea acestuia prin sugestiile de imbunatatire a activitatii.
- Urmareste cu atentie buna desfasurare a transferurilor.
- Informarea conducatorilor auto asupra sarcinilor ce le revin si a modificarilor ce apar in modul de lucru.
- Controlul activitatii conducatorilor auto.
- Urmarirea respectarii de catre conducatorii auto a sarcinilor de serviciu, a modului de lucru, de comportament fata de clienti.
- Contribuie la realizarea obiectivelor de Customer Satisfaction.
- Alcatuirea rapoartelor de activitate si propunerea de idei pentru imbunatatirea modalitatii de lucru.
- Asigura mentinerea relatiilor profesionale cu clientii la cele mai inalte standarde, conform misiunii, valorilor si scopurilor companiei.

Program de lucru in ture.

Beneficii:
- Pachet de beneficii motivant inclusiv tichete de masa, asigurare medicala privata, decont transport, abonament fitness;
- Mediu de lucru dinamic cu accent pe dezvoltarea personala a fiecarui angajat;
- Oportunitati de crestere in cadrul companiei, in functie de performanta si gradul de implicare;
- Suntem implicati in problemele comunitatii din care facem parte, de aceea ai posibilitatea sa produci o schimbare cu ajutorul Fundatiei Autonom.

VMS este divizia de Chauffeur Drive a grupului Autonom, fiind principalul furnizor de servicii private de transferuri auto pentru companii multinationale, institutii diplomatice si operatori de turism.

Autonom Services SA este singura companie romanească care a primit titlul de Best Employer timp de 4 ani consecutiv.
În 2018 ne-am alăturat comunității celor 123 de organizații recunoscute de WorldBlu la nivel mondial, care promovează principiile democratice si incurajeaza libertatea la locul de munca.

Avem cea mai extinsa retea de mobilitate din România, cu o flota de 9000 de autoturisme noi si 44 de agentii in 33 de orase.

Mai multe detalii gasiti pe:
www.vms.ro
www.autonom.ro

Adresa de e-mail: [email protected]

Team Leader  -  Vehicle Management Systems SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles