Gratis

Team Leader Depozit

PSICONTROL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Team Leader Depozit cu abilități de comunicare, capacitate de a lucra în echipă, de planificare și organizare a resurselor, și de luare a deciziilor, care să se alăture echipei noastre.
  • Minim 1 an experienta în coordonarea unei echipe;
  • Minim studii medii;
  • Cunostinte de operare calculator de nivel mediu (utilizarea pachetului MS Office);
  • Cunostințe de limba engleză de nivel mediu;
  • Capacitate dе anticipare, prioritizare și luare a deciziilor;
  • Abilități de comunicare și leadership puternice, cu capacitatea de a motiva și a ghida echipa;
  • Atenție la detalii și abilități bune de rezolvare a problemelor.
  • Disponibilitate de lucru in 3 schimburi.

Descrierea jobului

Planificarea, organizarea si monitorizarea activității operatorilor din depozit, astfel încât aceasta să se desfășoare conform standardelor interne;
Instruirea personalului cu privire la standardele aplicabile precum și la proiecte/procese si regulamente;
Gestionarea еficientă a rеsursеlor (personаl, materiale, echipament);
Repartizarea sarcinilor și a responsabilităților în echipă;
Coordonarea și asigurarea performanței echipei în vederea atingerii obiectivelor de performanță si de calitate;
Rezolvarea problemelor din aria sa de responsabilitate împreuna cu departamentele suport;
Asigurarea integrării angajaților noi în echipă.

Oferim:

Contract de muncă pe durată nedeterminată;
Transport asigurat;
Tichete de masă in valoare de 40 lei/zi
Prime de sărbatori (Paște, Vacanta și Crăciun)
Al 13-lea salariu;
Abonament de servicii medicale (Medlife)
Mediu de lucru plăcut și curat
Participare la evenimente corporate
Traininguri/ formări profesionale

Descrierea companieiAt PsiControl SRL, a member of the Picanol Group (www.picanolgroup.com), we focus on design, development, production and support for electronic and mechatronic systems. This may range from rugged Printed Circuit Board (PCB) design up to sophisticated modules that contribute to mechatronical concepts in advanced products and machines, like real-time controllers, power electronics and electronically-controlled motors.
Based on our field experience in developing and manufacturing products for professional use, many leading companies have chosen PsiControl as their preferred strategic partner. For more information about our company, please visit our website www.psicontrol.com.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024