Gratis

Tamplar - Prelucrarea Lemnului

Larilin Prod S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam persoane necalificate sau calificate ca si tamplar cu experienta in prelucrarea lemnlui sau persoane dispuse in a invata acest tip de munca .

Descrierea jobului

Sarcini : prelucrarea si formatizarea lemnului si a placajului / OSB , asamblare lazi si cuti din lemn si placaj / OSB conform desen si instructiuni , retusare si reparare lazi din lemn si placaj , marcare lazi din lemn si placaj . Posibilitatea de a lucra eventual la schimbul II .

Beneficii : Ore suplimentare platite , tichete de masa , tichete cadou de sarbatori , conditii bune de lucru ( sala de mese , vestiare , loc pentru fumat , hale de lucru inchise ) . Posibilitatea negocierii salariului in functie de aptitudini in productie .

Suntem interesati in recrutarea de personal cu experienta in prelucrarea lemnului dar si de persoane necalificate , putem oferi servicii de calificare a personalului .

Suntem interesati si de a recruta tamplari (prelucrarea lemnului)

In unele cazuri sunt necesare ore suplimentare , pentru aceste situatii, orele suplimentare sunt intodeauna platite !

Oferim tichete de masa , conditi bune de lucru ( hale de productie inchise ) , sala de mese , spatiu de fumat , doua pauze in timpul programului ( programul de lucru este : 07:00 - 15:30 ) , vestiare .

SC LARILIN.PROD SRL este o firma cu o vechime de peste 20 de ani, specializata in productia ambalajelor din lemn pentru aplicati industriale , deasemenea ofera si servicii de ambalare pentru piese grele industriale la sediul clientului . Obiectul nostru de activitate implica in general debitarea si formatizarea lemnului/Placaj/OSB si asamblarea acestora in diverse forme cum ar fi lazi /cuti de diferite dimensiuni . Sediul nostru se afla in Judetul Prahova la 15 minute de orasul Valenii de Munte .

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024