Tamplar prelucrare lemn masiv

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Societate producatoare de elemente pentru centre wellness (cabine de sauna, banci, si alte produse specifice ), angajeaza pentru fabrica productie :
Tamplar cu experienta in prelucrarea lemnului masiv sau persoana cu experienta in utilizarea utilajelor specifice unui atelier de tamplarie.

-Tamplar universal cu calificare
-Studii de specialitate sau dobandite in campul muncii
-Experienta minima – trebuie sa stie sa lucreze cu utilajele specific unui atelier de tamplarie (circular, abric, freza, grosime, slefuitor cu banda)

Descrierea jobului

Sa prelucreze produse din lemn masiv in functie de desenele tehnice si specificatiile primite
Sa obtina un produs finit de calitate aplicand oricare/toate tehnicile specifice activitatii

Beneficii

Salarizare corecta in functie de experienta
Se acorda tichete de masa
Conditii bune de lucru.
Program de lucru L-V 8:30-17:00, zona Metro Militari.

Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos