Publicat 10 Oct 2020 | Reactualizat 09 Nov 2020 | Expiră 10 Nov 2020

TAMPLAR LEMN/PAL SAU PRELUCRATOR CORIAN, HI-MACS, KERROCK

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii medii/scoala profesionala cu profil tehnic;
-Capacitatea de intelegere a desenului tehnic;
-Experienta relevanta in domeniul fabricatiei mobilierului la comanda minim 3 ani
-Prezinta avantaj experienta in lucrul cu circularul, oberfreza, slefuitorul orbital, utilaje pentru termoformare ori utilaje debitare si frezare cu scule diamantate.
- Prezinta avantaj capacitatea realizarii de masuratori si sabloane la fata locului
-Disponibilitate program prelungit
-Disponibilitate deplasari in afara localitatii
-Seriozitate, punctualitate;
-Atentie la detalii si indemanare;

Descrierea jobului

- Debitare la circularul de formatizat,pe drept si la unghi.
- Operatiuni de frezare
- Operatiuni de gaurire.
- Asamblare si montaj mobilier conform proiect
- Participa la realizarea produselor cu respectarea fluxului si normelor tehnologice.
-Participa la preluarea materiilor prime, marfurilor, sculelor, uneltelor si tuturor celorlalte produse aprovizionate care fac necesarul realizarii proiectelor si verificarea acestora impreuna cu echipa d.p.d.v cantitativ si calitativ;
-Realizeaza montajele impreuna cu echipa;

BENEFICII:
- PACHET SALARIAL ATRACTIV,
- MEDIU DE LUCRU PLACUT,
- PREGATIRE PROFESIONALA,
- PERSPECTIVA DE DEZVOLTARE
- ORE SUPLIMENTARE PLATITE

COMPANIE INFIINTATA IN ANUL 2001, LIDER IN DOMENIUL PRELUCRARII MATERIALELOR COMPOZITE SI PRODUCERII DE MOBILIER SPECIALIZAT DIN ACESTE MATERIALE.

KEYWORDS: TAMPLAR, PRELUCRARE LEMN, PIATRA, COMPOZITE, MARMURA RECOMPUSA, CUART, GRANIT, CORIAN, HI-MACS, KERROCK, STARON, HANEX, TECHNISTONE, SILESTONE, ROBSTONE, CAESAR STONE, SLEFUITOR, LUCIDATOR, MONTATOR

Expirat
TAMPLAR LEMN/PAL SAU PRELUCRATOR CORIAN, HI-MACS, KERROCK  -  CHIMTOTAL / VISIOLINE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles