TABLOTIER

ALIAND CONSULTING - firma recrutare personal 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Pentru clientul nostru, companie italieneasca de automatizare a platformelor industriale cu sediul in OTOPENI, cautam TABLOTIER:

Studii medii tehnice( de preferat automatizari, electronice, etc)
Experienta min 2 ani in cablaje industriale
Indemanare si dexteritate
Cunostinte de scheme electrice

Descrierea jobului

Cableaza dulapi industriali conform schemei electrice pusa la dispozitie;

Aliand Consulting este o societate specializata in servicii de resurse umane infiintata din pasiunea pentru performanta si dorinta de transfer a know-how-ului.

Cu o noua abordare a activitatilor de resurse umane, promovam un sistem transparent, dinamic, clar procedurat si accesibil deopotriva pentru angajator cat si pentru angajati.

Inainte de trimiterea aplicatiei dvs catre compania noastra, va rugam consultati politica de prelucrare a datelor cu caracter personal aici: https://www.aliandconsulting.ro/politica-de-confidentialitate/

Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.