Gratis

Supraveghetor sala jocuri -Locatie Radauti Jud. SV

Royal Amex

Candidatul Ideal

Societate comerciala Royal Amex, angajeaza operator - casier - jocuri de noroc

Locatie: Radauti, . Suceava

Descrierea jobului

Postul de supraveghetor presupune:

Informarea clientilor cu privire la:
-regulile de joc,
-sistemele de jackpot,
-promotiile si evenimentele existente;
Supravegherea permanenta a modului de desfasurare a activitatii in sala de joc ;
Efectuarea platilor corespunzatoare obtinute de clienti.

Alege sa lucrezi alaturi de o echipa dinamca, ambitioasa, in mediul de lucru perfect!
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024