Supraveghetor parc de trambuline

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dacă ești o persoană activă, care preferă să lucreze într-un mediu plăcut, cu muzică, cu colegi tineri, atunci ești persoana potrivită pentru acest post.

Dacă îți place să asculți muzică și să socializezi cu oamenii care vin să sară pe trambuline,
explicând regulile casei într-un mod politicos, atunci ești persoana potrivită pentru a te alătura echipei noastre.

Ne așteptăm la bune abilități de comunicare -atât cu colegii, cât și cu clienții,
o abordare pozitivă a problemelor sau situațiilor care pot apărea zilnic,
orientare spre soluții și abordare practică.

Minim 1 an de experiență într-o poziție similară de asistent manager
cunoștințe de MS Office (Outlook, Excel, Word)
limba engleză activă - nivel mediu

Sunteți interesat? Apasă Apply pentru a ne permite să te contactăm.

If you are an active person who prefers working in a pleasant environment, with music, with young colleagues, then you are the right person for this job.

If you enjoy
listening to music and socializing with people who come to jump on the trampolines,
explaining the house rules in a polite manner,
then you are the right person to join our team.

We expect
good communication skills -also with colleagues and clients,
positive approach to problems or situations that may arise on a daily basis,
solution focus and practical approach.

Minimum 1 years of experience in a similar position as assistant manager
knowledge of MS Office (Outlook, Excel, Word)
active English – intermediate level

Are you interested? Just hit Apply to enable us to contact you.

Descrierea jobului

Să gestioneze funcționarea corect a parcului cu verificări zilnice al trambulinelor
Asigură funcționarea corectă și sigură a parcului
Să înțeleagă și să aplice regulamentele și orientările parcului
Să contacteze și să comunice cu oaspeții pentru a se asigura că șederea lor în parc va fi o experiență bună
Să gestioneze și să coordoneze oaspeții către trambuline și in afara lor
Raportează managerului sau către asistent manager al parcului
Mențineți un mediu distractiv și profesional nu numai pentru clienți, ci și pentru colegi
Oferim un pachet salarial competitiv, posibilitatea de a învăța și de a te dezvolta, o atmosferă bună cu colegi tineri și o oportunitate unică de a face parte din primul parc de trambuline Cyberjump deschis în România.

Manage the proper operation of the park with daily checks of the trolleys
Ensure the correct and safe operation of the park
Understand and enforce park regulations and guidelines
Contact and communicate with guests to ensure their stay in the park is a good experience
Manage and coordinate guests on and off the trampolines
Report to the park manager or assistant park manager
Maintain a fun and professional environment not only for guests, but also for colleagues
We offer a competitive salary package, the opportunity to learn and grow, a good atmosphere with young colleagues and a unique opportunity to be part of the first Cyberjump trampoline park opened in Romania.

Parcul de trambuline Cyberjump este una dintre cele mai mari facilități de trambuline din România, cu o suprafață de peste 2.200 de metri pătrați. Cu 1.400 de metri pătrați de echipamente, toată lumea poate găsi echipamentul sportiv care i se potrivește cel mai bine. Parcul de trambuline Cyberjump nu este o casă de joacă, ci un centru de agrement, care poate oferi o relaxare excelentă pentru toate vârstele. Timpul petrecut aici poate fi transformat dintr-o distracție până la un loc de exerciții serioase, așa ca săritorii profesioniști sunt bine veniți. Le dorim tuturor o săritură și distracție cât mai plăcută!

The Cyberjump trampoline park is one of the largest trampoline facilities in Romania, with an area of over 2,200 square meters. With 1,400 square metres of equipment, everyone can find the sports equipment that suits them best. The Cyberjump trampoline park is not a playhouse, but a leisure centre that can provide excellent relaxation for all ages. Time spent here can be transformed from fun to serious exercise, so professional jumpers are welcome. We wish everyone a great time jumping and having fun!

Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022